Wybory Samorządowe 2010

Wybory do Rady Powiatu

Wybory do rady powiatu niżańskiego Okręg nr 2 - Jarocin-Ulanów
OKREG NR 2 Jarocin   Ulanów  
Lp.-Kandydat Jarocin Domostawa Katy Golce Majdan Golcz. Mostki Szyperki Zdziary Razem Ulanów Wólka Tanewska Huta Deręgowska Dąbrówka Kurzyna Bieliny, Wólka Bielińska Bukowina Bieliniec Glinianka Dąbrowica Borki Razem RAZEM
OBWÓD 1 2 3 4 5 6 7   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    
Lista nr. 5 - Prawo i Sprawiedliwość                                         1441
1. KAPUŚCIŃSKI Antoni Franciszek 1 3 1 4 2 0 3 14 140 109 33 20 69 64 13 24 24 45 24 565 579
2. PODPORA Tomasz 87 110 21 71 80 47 86 502 7 7 1 3 3 1 1 0 1 0 2 26 528
3. HABUDA Andrzej Jan 14 5 13 25 9 3 9 78 0 0 0 5 14 0 0 0 0 0 0 19 97
4. DĄBEK Janusz 0 4 1 3 0 0 0 8 26 4 0 1 0 2 1 1 0 2 1 38 46
5. BRYŁA Jurek Sergiusz 2 1 0 2 0 0 0 5 33 23 0 3 1 1 0 0 4 0 0 65 70
6. BUTRYN Witold 0 1 0 1 0 1 0 3 2 2 0 0 16 0 0 5 6 3 0 34 37
7. SEROKA Mirosław Edward 0 0 0 0 0 0 0 0 8 17 2 1 0 2 0 0 0 0 0 30 30
8. OLEKSAK Jan Mieczysław 37 2 0 4 2 1 2 48 2 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0 6 54
PONAD PODZIAŁAMI 1008
1. PRACOWNIK Teresa Jadwiga 1 2 1 1 1 2 1 9 143 45 11 15 10 33 5 10 29 17 1 319 328
2. BIEŃKO Krzysztof Antoni 27 3 8 33 8 13 4 96 1 1 3 2 3 3 1 1 0 2 12 29 125
3. DWORAK Zenon Stanisław 0 0 1 6 0 1 3 11 1 3 113 3 0 0 0 1 0 0 0 121 132
4. GORCZYCA Sebastian Patryk 88 20 9 3 15 8 17 160 1 1 3 0 1 0 0 0 0 0 1 7 167
5. KOZA Franciszek 3 1 0 0 0 6 0 10 8 5 0 62 0 2 4 33 1 0 8 123 133
6. PYTLAK Kazimierz 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 2 0 13 5 7 2 0 0 30 31
7. SZEMPRUCH Mieczysław Sylwester  0 0 1 2 1 1 0 5 2 1 0 6 18 1 0 0 1 0 0 29 34
8. WOŁOSZYN Piotr  5 48 0 1 0 1 2 57 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 58
POROZUMIENIE SAMORZĄDOWO-GOSPODARCZE 1103
1. SIEK Henryk Tadeusz  138 24 23 78 60 23 12 358 2 3 2 3 4 1 0 1 3 6 0 25 383
2. KOŃ Maria Barbara 1 0 0 6 0 0 3 10 11 5 4 3 1 68 11 20 12 5 0 140 150
3. PAŚNIK Stanisława 0 1 3 1 0 0 0 5 0 4 0 3 121 1 0 0 2 3 3 137 142
4. WALCZAK Józef Franciszek  17 3 2 20 49 1 6 98 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3 101
5. WRÓBEL Tomasz 0 0 2 2 0 0 3 7 8 66 3 8 1 5 1 1 2 2 2 99 106
6. PACHOLEC Kazimierz Bolesław 4 58 0 0 0 0 0 62 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 62
7. BEŁZAK Witold 0 0 16 0 1 0 0 17 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1 4 21
8. BRZOZOWSKI Tadeusz Ignacy 0 1 0 0 0 0 0 1 32 4 0 4 5 11 16 0 8 56 1 137 138
Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Prawicy 692
1. KATA Andrzej Stanisław 18 90 5 6 6 1 15 141 1 0 0 0 0 0 2 1 0 0 1 5 146
2. KOTUŁA Jerzy Henryk 0 3 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 2 145 22 2 8 0 0 179 182
3. MARTYNA Adam Albin 0 0 0 0 0 0 0 0 15 9 2 94 2 2 0 0 0 3 12 139 139
4. MAZIARZ Roman  0 0 0 0 1 0 0 1 6 17 0 1 0 1 0 1 0 0 0 26 27
5. PODPORA Janusz 4 7 0 1 2 16 10 40 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 2 4 44
6. PUCKO Bartłomiej 1 0 0 0 0 0 0 1 17 5 0 1 1 3 0 1 1 2 0 31 32
7. SAŁĘGA Albert  0 0 0 0 0 0 34 34 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 34
8. WALA Tadeusz  0 0 0 0 0 0 0 0 30 25 2 0 0 20 4 6 1 0 0 88 88
Niżański Blok Wyborczy 898
1. ANDRES Grzegorz Aleksander 3 8 2 1 0 2 3 19 13 4 3 13 66 5 0 2 4 3 35 148 167
2. LACH Zbigniew Tadeusz 40 34 46 13 55 68 29 285 36 30 11 7 25 27 40 14 16 0 14 220 505
3. GRZYWACZ Wiesław 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 0 4 0 0 46 0 0 56 56
4. GRZYBOWSKI Stanisław 0 0 0 0 0 0 1 1 13 56 0 1 0 0 0 4 1 0 0 75 76
5. OLEKSAK Stanisław 1 3 0 0 0 3 0 7 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 5 9 16
6. JAMRÓZ Władysław 0 0 0 0 0 0 11 11 0 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5 16
7. BOTOR Adam 1 12 0 0 0 1 6 20 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 22
8. JEDNACZ Przemysław 0 3 0 0 0 0 0 3 9 1 1 19 0 2 0 0 1 0 4 37 40