Wybory Samorz±dowe 2002


Wybory Wójta Gminy Jarocin w dniu 27.10.2002 r.

Lp.Nazwisko i imię - imionaZgłaszaj±cy komitet wyborczyGłosy za wyborem
1. HABUDA ANDRZEJ JANKWW ZWYCIĘSTWO DLA JAROCINA461
2. SIEK HENRYK TADEUSZPorozumienie Samorz±dowo-Gospodarcze516
3. URBAN DOROTA KW Samoobrona RP387
4. WALCZAK ZBIGNIEW JANWYBORY SAMORZˇDOWE - 2002729
5. ZAGAJEWSKI JANUSZ ALTERNATYWA229


Ponowne głosowanie - II Tura - 10.11.2002

Lp. Nazwisko i imię - imiona Zgłaszaj±cy komitet wyborczy Głosy za wyborem
1. WALCZAK ZBIGNIEW JAN WYBORY SAMORZˇDOWE - 2002 1009
2. SIEK HENRYK TADEUSZ Porozumienie Samorz±dowo-Gospodarcze 727

W wyniku głosowania w II Turze Wyborów Wójtem Gminy Jarocin został Pan ZBIGNIEW WALCZAK

Wyniki wyborów do Rady Gminy Jarocin w poszczególnych okręgach wyborczych

Okręg Nr 1 - Jarocin

Liczba mandatów 3

 
Nazwisko i imionaLiczba głosówProcent głosówUgrupowanie
PASEK JANUSZ PIOTR 169 29,545%Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 3
GORCZYCA ZBIGNIEW 163 28,497%Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 2
OLEKSAK ANTONI MICHAŁ 142 24,825%Nr listy : 15; Nr na li¶cie: 1
PALEŃ ZYGMUNT 122 21,329%Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 1
CZECH TADEUSZ 110 19,231%Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 1
BˇK KAZIMIERZ JÓZEF 104 18,182%Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 1
ŻAK DARIUSZ SYLWESTER 84 14,685%Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 3
LACH EDWARD JÓZEF 82 14,336%Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 3
GUMIELA WIESŁAWA STANISŁAWA 70 12,238%Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 2
PLISZKA RAFAŁ 62 10,839%Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 2
KOZDRA CZESŁAWA 57 9,965%Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 1
KACZOR STANISŁAW 45 7,867%Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 2
OLEKSAK KRYSTYNA 33 5,769%Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 2
KŁYZA MAŁGORZATA MARIA 22 3,846%Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 3
POKÓJ STANISŁAWA ZOFIA 16 2,797%Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 1

 

Okręg Nr 2 - Domostawa

Liczba mandatów 2

 

 
Nazwisko i imiona Liczba głosów Procent głosów Ugrupowanie
PACHOLEC KAZIMIERZ BOLESŁAW 105 45,455% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 1
ORZEŁ KRYSTYNA 102 44,156% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 1
CIE¦LA JÓZEF 45 19,481% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 2
KOŁCZ IRENA 41 17,749% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 1
KATA TADEUSZ 39 16,883% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 1
RZEKIEĆ GRZEGORZ 36 15,584% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 1
KUBASIEWICZ ZBIGNIEW BRONISŁAW 24 10,390% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 2
GARBACZ KRYSTYNA 16 6,926% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 2
NALEPA STANISŁAW 7 3,030% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 2

 

Okręg Nr 3 - Golce

Liczba mandatów 1

 
Nazwisko i imiona Liczba głosów Procent głosów Ugrupowanie
KRASOŃ STANISŁAW 81 39,512% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 1
WNUK TERESA 51 24,878% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 1
RYCZKO MARIAN 33 16,098% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 1
PIERÓG BOGUSŁAW 25 12,195% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 1
MAŁYS ANDRZEJ 15 7,317% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 1

 

Okręg Nr 4 - Katy

Liczba mandatów 1

 
Nazwisko i imiona Liczba głosów Procent głosów Ugrupowanie
ISKRA BOGUSŁAW ADAM 68 66,019% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 1
SKRZYPEK HENRYK 35 33,981% Nr listy : 15; Nr na li¶cie: 1

 

Okręg Nr 5 - Majdan Golczański

Liczba mandatów 2

 
Nazwisko i imiona Liczba głosów Procent głosów Ugrupowanie
SARZYNIAK FRANCISZEK 69 22,924% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 1
SMUTEK GRZEGORZ JÓZEF 66 21,927% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 2
KŁYZA STANISŁAW JAN 63 20,930% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 2
SOBIŁO JÓZEF MIKOŁAJ 53 17,608% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 1
DZIEWA JAN KAZIMIERZ 51 16,944% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 2
SIEMBIDA RYSZARD 51 16,944% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 1
PISKOROWSKA LUBA TEODOZJA 47 15,615% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 2
MAŁYS WIOLETTA 32 10,631% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 2
DOMARADZKA MARIA 26 8,638% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 1
DRˇG TERESA ANNA 17 5,648% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 1

 

Okręg Nr 6 - Mostki

Liczba mandatów 2

 
Nazwisko i imiona Liczba głosów Procent głosów Ugrupowanie
FLIS ANDRZEJ MARIUSZ 124 39,871% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 2
STADNIK STANISŁAW 64 20,579% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 2
SROKA JAN 55 17,685% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 1
MIKOŁAJCZYK TADEUSZ 52 16,720% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 1
LEPA MIROSŁAW JÓZEF 50 16,077% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 1
WALCZAK JÓZEF FRANCISZEK 41 13,183% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 2
MAŁYS JÓZEF 29 9,325% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 1
MAŁEK ZYGMUNT 26 8,360% Nr listy : 15; Nr na li¶cie: 1
KRAJEWSKI SŁAWOMIR 19 6,109% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 1
PAWŁOWSKI ZENON WOJCIECH 15 4,823% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 2
ANDRES KRZYSZTOF FRANCISZEK 8 2,572% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 2

 

Okręg Nr 7 - Szwedy

Liczba mandatów 1

 
Nazwisko i imiona Liczba głosów Procent głosów Ugrupowanie
TOFIL CZESŁAW 37 34,259% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 1
SMUTEK MARIUSZ SYLWESTER 22 20,370% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 1
WOŁOSZYN CZESŁAW 22 20,370% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 1
TOMECKI KRZYSZTOF 18 16,667% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 1
POWĘSKA IRENA 9 8,333% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 1

 

Okręg Nr 8 - Szyperki

Liczba mandatów 1

 
Nazwisko i imiona Liczba głosów Procent głosów Ugrupowanie
PODPORA HALINA 64 30,332% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 1
WĘGLIŃSKI CZESŁAW 40 18,957% Nr listy : 8; Nr na li¶cie: 1
PAWĘZKA MONIKA ANNA 32 15,166% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 1
LACH BOLESŁAW 31 14,692% Nr listy : 14; Nr na li¶cie: 1
CZURYSZKIEWICZ GRZEGORZ 26 12,322% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 1
OLEKSAK STANISŁAW 18 8,531% Nr listy : 15; Nr na li¶cie: 1

 

Okręg Nr 9 - Zdziary, Kutyły

Liczba mandatów 2

 
Nazwisko i imiona Liczba głosów Procent głosów Ugrupowanie
OLSZÓWKA ANIELA 147 55,056% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 1
MISZCZYSZYN JERZY 83 31,086% Nr listy : 12; Nr na li¶cie: 2
SUROWANIEC JÓZEF 76 28,464% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 1
GOLEC WITOLD 63 23,596% Nr listy : 2; Nr na li¶cie: 2
PALEŃ JERZY FRANCISZEK 56 20,974% Nr listy : 15; Nr na li¶cie: 1
PCHEŁKA MARIA 46 17,228% Nr listy : 16; Nr na li¶cie: 1
JACHIM WIKTOR 18 6,742% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 1
KOCHAŃCZYK WŁADYSŁAW 13 4,869% Nr listy : 13; Nr na li¶cie: 2