Strona Główna - Galeria
O Gminie
Aktualności
Zaproszenie
Herb
Położenie i Mapa
 Menu rozwijane2
Walory Środowiska

- Flora
- Fauna

Rys historyczny
Dążenia
Samorząd
Gospodarka
Sołectwa
Warto zobaczyć

Reklama

Praca w Wojsku

Sztafeta

Dane teleadresowe
Urząd Gminy w Jarocinie
Jarocin 159
37-405 Jarocin
woj. podkarpackie


Kontakt:
Sekretariat
tel. 15 871-31-41
tel. 15 871-31-13
fax. 15 871-31-38

Sekretarz:
tel. 15 871-33-93

Skarbnik
tel. 15 871-31-37

USC Jarocin
tel. 15 871-31-40
e-mail: jarocin@kki.pl
Skype: ugjarocin

Rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu
77 9434 1025 2006 1691 5102 0001

Gmina Jarocin
NIP 602 00 18 288
REGON 830409399

Godziny pracy:
Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek
od 7:00 do 15:00
Wtorek
od 8:00 do 16:00

Biegi Zwycięstwa 2012

15 sierpnia 2012 r. odbyły się Biegi Zwycięstwa nad bolszewikami „Goń bolszewika, goń” imienia kawalerów orderu Virtuti Militari Jana Kozioła i Sebastiana Małka. Biegom towarzyszył konkurs pieśni patriotycznych, konkurs wiedzy historycznej z okresu wojny polsko-bolszewickiej, rozgrywki edukacyjne w gry planszowe, można także było zobaczyć prezentację multimedialną poświęconą tematyce wojny z tego okresu.

Poniżej przedstawiamy wyniki Biegu Zwycięstwa, konkursu pieśni patriotycznych, konkursu wiedzy historycznej i rozgrywek edukacyjnych.

GALERIA ZDJĘÆ III

Biegi Zwycięstwa nad bolszewikami

Szczegółowe wyniki biegu głównego od Pana Anderzeja Siwka.


Bieg na 400 m dziewcząt rocznik 2003 i młodsze
1. Dagmara Janiszewska
2. Marika Siembida
3. Aleksandra Stępień

Bieg na 400 m chłopców rocznik 2003 i młodsi
1. Mateusz Pawłowski
2. Adrian Senderek
3. Błażej Bieńko

Bieg na 800 m dziewcząt roczniki 2002/2001
1. Karolina Gromada
2. Wiktoria Gromada
3. Weronika Litwinek

Bieg na 800 m chłopców roczniki 2002/2001
1. Dawid Siembida
2. Kamil Dziewa
3. Konrad Tomecki

Bieg na 800 m dziewcząt roczniki 2000/1999
1. Natalia Pawłowska
2. Roksana Tomecka
3. Barbara Rybowska

Bieg na 800 m chłopców roczniki 2000/1999
1. Albert Chudy
2. Marcin Podpora
3. Gabriel Lisowski

Bieg na 800 m dziewcząt roczniki 1998/1997
1. Agnieszka Filipowska
2. Monika Filipowska
3. Maja Dyoniziak

Bieg na 800 m chłopców roczniki 1998/1997
1. Hubert Moskal
2. Paweł Karkut

Bieg na 800 m dziewcząt roczniki 1996/1995
1. Diana Stępniewska

Bieg na 800 m chłopców roczniki 1996/1995
1. Krystian Kierepka

Bieg główny kobiet – 5000 m – kategoria OPEN
1. Beata Biernat
2. Lidia Pytel
3. Teresa Łach
4. Katarzyna Michalska
5. Lucyna Serafin
6. Róża Sobiło

Bieg główny mężczyzn – 5 000 m – kategoria OPEN
1. Jacek Żądło
2. Michał Wojciechowski
3. Rafał Czarnecki
4. Andrzej Cisek
5. Marek Wołoszyn
6. Bogdan Karkut

Poszczególne kategorie biegu głównego mężczyzn:
kategoria I
1. Krzysztof Tamborski
2. Piotr Wołoszyn
3. Tomasz Młynarski

kategoria II
1. Norbert Łojek
2. Damian Kierepka
3. Grzegorz Tamborski

kategoria III
1. Grzegorz Fedak
2. Sławomir Niedziela
3. Gabriel Niemirowski

kategoria IV
1. Sylwester Dudek
2. Leszek Kuźniar
3. Andrzej Tomczyk

kategoria V
1. Andrzej Augustyn
2. Stanisław Młynarski
3. Zdzisław Haszto

kategoria VI
1. Adam Szajda
2. Andrzej Witkowski
3. Zenon Gromada

kategoria VII
1. Zbigniew Paszkiewicz

Najmłodszy uczestnik biegów – Miłosz Lach 3 latka

Najstarszy uczestnik biegów – Zbigniew Paszkiewicz 81 lat

Państwo Jarocin
Idea

 Menu rozwijane2
Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin

- Historia
- Władze
- Statut
- Dane
- Kontakt


Działalność

 Menu rozwijane2
 Menu rozwijane2
Biegi Zwycięstwa nad bolszewikami

IDEA
- 2005
- 2006
- 2007
- 2008
- 2009
- 2010
- 2011
- 2012


 Menu rozwijane2
Klub Jeździecki Państwa Jarocin

- Aktualności
- Władze
- Statut
- Dane
- Kontakt


Pismo - Państwo Jarocin
Kultura i Sport
Inne
Galeria

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?