Spotkania Rodzinne w Państwie Jarocin - 2014 r.
Dodane przez podpora dnia August 21 2014 12:41:55
W dniach 16-17 sierpnia 2014 r. odbyły się SPOTKANIA RODZINNE W PAŃSTWIE JAROCIN. W pierwszy dzień na scenie plenerowej obok zalewu wystąpił zespół THE GREAT WAR, zespół FREESTYLE, zespół NO NAME, gwiazda wieczoru STRACHY NA LACHY i zespół muzyczny, który poprowadził zabawę taneczną pod gołym niebem. Dodatkową atrakcją był MECZ PIŁKI NOŻNEJ o puchar Przewodniczącego Rady Gminy Jarocin – OldBoys LZS Jarocin & LZS Jarocin. Mecz wygrała drużyna LZS Jarocin.

W niedzielę na scenie plenerowej wystąpiła NIŻAŃSKA KAPELA, zespół GOLDEN LIFE, grupy taneczne GOKSTiR w Jarocinie, zespół śpiewaczy Klubu Seniora, soliści GOKSTiR w Jarocinie, Wielopokoleniowy zespół wokalny GOKSTiR w Jarocinie, zespół JANKI, zespół HAPPY END i zespół muzyczny, który poprowadził dyskotekę pod gwiazdami. Dodatkowe atrakcje:
- TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ o puchar Wójta Gminy Jarocin – wygrała drużyna z Rudnika nad Sanem,
- TURNIEJ DRWALI o puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rozwadów – wygrała drużyna „ZUL Rafał Pliszka”.
Dodatkową atrakcją, która towarzyszyła dwudniowej imprezie to gry i zabawy dla dzieci prowadzone przez wolontariuszy programu „Projektor” i Klubu Młodych Liderów. Uczestnicy imprezy mogli oglądać również wystawy rękodzieła, prac plastycznych lokalnych twórców, do dyspozycji mieli również stoiska promocyjne.

Galeria zdjęć – 16 sierpnia

Galeria zdjęć – 17 sierpnia


Rozszerzona zawarto newsa