Biegi Zwycięstwa – 15 sierpnia 2014 r.
Dodane przez podpora dnia August 21 2014 07:50:25

15 sierpnia 2014 r. odbyła się dziesiąta edycja Biegów Zwycięstwa nad bolszewikami „Goń bolszewika, goń” imienia kawalerów orderu Virtuti Militari Jana Kozioła i Sebastiana Małka. Wyniki biegów przedstawiają się następująco:

BIEG GŁÓWNY 5 000 m – MĘŻCZY¬NI OPEN

1. Artur Kern
2. Michał Wojciechowski
3. Damian Sator
4. Patryk Pawłowski
5. Arnold Perez
6. Piotr Jaśtal

Galeria


Rozszerzona zawarto newsa

15 sierpnia 2014 r. odbyła się dziesiąta edycja Biegów Zwycięstwa nad bolszewikami „Goń bolszewika, goń” imienia kawalerów orderu Virtuti Militari Jana Kozioła i Sebastiana Małka. Wyniki biegów przedstawiają się następująco:

BIEG GŁÓWNY 5 000 m – MĘŻCZY¬NI OPEN

1. Artur Kern
2. Michał Wojciechowski
3. Damian Sator
4. Patryk Pawłowski
5. Arnold Perez
6. Piotr Jaśtal

Kategoria I 18 – 29 lat
1. Marek Wołoszyn
2. Wojciech Marut
3. Bartłomiej Wrona

Kategoria II 30 – 39 lat
1. Edward Sudoł
2. Robert Pasieczny
3. Michał Beśka

Kategoria III 40 – 49 lat
1. Krzysztof Mazurkiewicz
2. Grzegorz Ptasznik
3. Adam Niesyn

Kategoria IV 50 – 59 lat
1. Sylwester Dudek
2. Andrzej Augustyn
3. Zdzisław Perepiczko

Kategoria V 60 – 69 lat
1. Stanisław Młynarski
2. Marian Stylski
3. Lesław Zych

Kategoria VI 70 lat i starsi
1. Henryk Brzozowski
2. Zbigniew Paszkiewicz

BIEG GŁÓWNY 5 000 m – KOBIETY OPEN
1. Aleksandra Jakubczak
2. Agnieszka Filipowska
3. Joanna Wasilewska
4. Małgorzata Siembida
5. Monika Filipowska
6. Barbara Łuczak

Kategoria I 18 – 39 lat
1. Anna Guściora
2. Maja Dyoniziak
3. Magdalena Dąbrowska

Kategoria II 40 lat i starsze
1. Katarzyna Michalska
2. Małgorzata Saja
3. Beata Orłowska

BIEGI MŁODZIEŻOWE

Kategoria 200 m dziewczęta roczniki 2008 i młodsze
1. Magdalena Wróbel
2. Wiktoria Wraga
3. Oliwia Nowak
Kategoria 200 m chłopców roczniki 2008 i młodsi
1. Norbert Nowak
2. Oskar Wierzbicki
3. Ignacy Michalski

Kategoria 400 m dziewczęta 2007/2006
1. Natalia Wróblewska
2. Wiktoria Węglińska

Kategoria 400 m chłopcy 2007/2006
1. Hubert Smutek
2. Jakub Kowalczyk
3. Maksym Nowak

Kategoria 800 m dziewczęta rocznik 2005/2004
1. Olga Bernacik
2. Amanda Olak
3. Marika Siembida

Kategoria 800 m chłopcy rocznik 2005/2004
1. Dawid Bilski
2. Brajan Smutek
3. Wiktor Wierzbicki

Kategoria 800 m dziewczęta roczniki 2003/2002
1. Magdalena Strzelecka
2. Aneta Miliczek
3. Kamila Bielak

Kategoria 800 m chłopcy roczniki 2003/2002
1. Bartosz Bernacik
2. Dawid Siembida
3. Błażej Bieńko

Kategoria 800 m dziewczęta rocznik 2001/1997
1. Patrycja Banaś
2. Joanna Gozdek
3. Julia Barańska

Kategoria 800 m chłopcy rocznik 2001/1997
1. Radosław Moskal
2. Szymon Kuliński
3. Filip Woźniak

Galeria