Koncert Życzeń
Dodane przez admin dnia June 16 2008 09:14:16
Dnia 1 czerwca 2008 r. w GOKSTiR w Jarocinie odbył się Koncert Życzeń z okazji Dnia Mamy i Taty. Przybyli wójt i radni Gminy Jarocin, rodzice i wychowawcy. W koncercie wystąpiły dzieci uczęszczające na zajęcia artystyczne do GOKSTiR w roku szkolnym 2007/2008. Wiersze i piosenki wykonały uczestniczki zajęć wokalnych: Karolina Wołosz, Natalia Pieróg, Klaudia Szabat oraz Agnieszka Skiba.
Rozszerzona zawarto newsa
Dnia 1 czerwca 2008 r. w GOKSTiR w Jarocinie odbył się Koncert Życzeń z okazji Dnia Mamy i Taty. Przybyli wójt i radni Gminy Jarocin, rodzice i wychowawcy. W koncercie wystąpiły dzieci uczęszczające na zajęcia artystyczne do GOKSTiR w roku szkolnym 2007/2008. Wiersze i piosenki wykonały uczestniczki zajęć wokalnych: Karolina Wołosz, Natalia Pieróg, Klaudia Szabat oraz Agnieszka Skiba. Na pianinie zagrały Izabela Czubek, Aleksandra Szwedo, dziewczynki uczęszczające na naukę gry na pianinie do GOKSTiR oraz Weronika Walczak, uczennica klasy fortepianu Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Stalowej Woli. W układzie tanecznym zaprezentował się zespół Mirage. Swój program artystyczny (wiersze, piosenki, taniec polonez i samba) wykonali uczniowie III kl. szkoły podstawowej w Domostawie, uczęszczający na rytmikę. Podczas koncertu zaprezentowały się też trzy zespoły teatralne, laureaci Gminnego Przeglądu Teatrzyków Szkolnych.


Byli to uczniowie kl. IV szkoły w Domostawie z przedstawieniem „Mały Książę”, kl. II i III z PSP w Golcach z „Bajką o nietolerancji” oraz kl. IV i V ze szkoły w Jarocinie z przedstawieniem „Kara”.


Po koncercie Anna Szczębara - dyrektor GOKSTiR, rozdała dyplomy uczestniczkom kursu Haftu Krzyżykowego, laureatom Gminnego Turnieju Bilarda, dzieciom uczęszczającym w zajęciach rytmiki, śpiewu, tańca i nauki gry na pianinie, oraz dyplomy dla dzieci, które uświetniały swoimi występami wiele gminnych i powiatowych uroczystości. Po koncercie wszyscy uczestnicy i goście zostali zaproszeni na poczęstunek (kawa, herbata, soki, napoje, ciasta, owoce) przygotowany w namiocie przed budynkiem GOKSTiR. Imprezą towarzyszącą była wystawa prac uczestniczek kursu Haftu Krzyżykowego prowadzonego od października 2007 r. do kwietnia 2008 r. przez p. Janinę Pęk i p. Halinę Ślusarczyk, finansowanego w ramach programu Leader Plus.