Strona Główna - Galeria
O Gminie
Aktualności
Zaproszenie
Herb
Położenie i Mapa
 Menu rozwijane2
Walory Środowiska

- Flora
- Fauna

Rys historyczny
Dążenia
Samorząd
Gospodarka
Sołectwa
Warto zobaczyć

Reklama

Praca w Wojsku

Sztafeta

Dane teleadresowe
Urząd Gminy w Jarocinie
Jarocin 159
37-405 Jarocin
woj. podkarpackie


Kontakt:
Sekretariat
tel. 15 871-31-41
tel. 15 871-31-13
fax. 15 871-31-38

Sekretarz:
tel. 15 871-33-93

Skarbnik
tel. 15 871-31-37

USC Jarocin
tel. 15 871-31-40
e-mail: jarocin@kki.pl
Skype: ugjarocin

Rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu
77 9434 1025 2006 1691 5102 0001

Gmina Jarocin
NIP 602 00 18 288
REGON 830409399

Godziny pracy:
Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek
od 7:00 do 15:00
Wtorek
od 8:00 do 16:00

BIEGI ZWYCIĘSTWA NAD BOLSZEWIKAMI 2016
dzialalnoscW poniedziałek 15 sierpnia 2016 r. jak co roku odbyła się impreza sportowa BIEGI ZWYCIĘSTWA NAD BOLSZEWIKAMI „GOŃ BOLSZEWIKA GOŃ”. W biegu głównym wzięło udział 69 biegaczy, natomiast w biegach młodzieżowych 53 uczestników. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali pamiątkowe medale, które na mecie w biegu głównym wręczał Wójt gminy Jarocin Zbigniew Walczak. W tym roku nagrody pieniężne w biegu głównym zostały ufundowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin z darowizn wpłaconych przez Zbigniewa Walczaka. Najmłodszym uczestnikiem biegów młodzieżowych był Oskar Krawiec (3 lata), a najstarszym uczestnikiem biegu głównego był pan Zbigniew Paszkiewicz (85 lat). W postać bolszewika, którego biegacze pogonili znakomicie wcielił się pan Tadeusz Góreczny. O oprawę artystyczną imprezy zadbał zespół MILEJ oraz Natalia Sobiło.

Wyniki i czasy biegu głównego:WYNIKI BIEGU GŁÓWNEGO 2016
A oto zwycięzcy biegów w poszczególnych kategoriach:
Bieg główny kobiet OPEN 5 000 m
Joanna Wasilewska
Małgorzata Siembida
Dorota Starońska
Anna Starońska
Magda Czech
Justyna Zaorska

Bieg główny mężczyzn OPEN 5 000 m
Patryk Pawłowski
Michał Wojciechowski
Artur Kern
Maciej Tomaszewski
Szymon Żywko
Stanisław Łańcucki

Kategoria I: 5 000 m kobiety
Gertruda Siembida
Magdalena Dąbrowska
Lucyna Markiewicz

Kategoria II: 5 000 m kobiety
Grażyna Predko
Katarzyna Wolak

Kategoria I: 5 000 m mężczyźni
Marek Wołoszyn
Tomasz Kopeć
Adam Zoszak

Kategoria II: 5 000 m mężczyźni
Grzegorz Fedak
Maciej Hasiak
Bogdan Zmitrowicz

Kategoria III: 5 000 m mężczyźni
Grzegorz Ptasznik
Jacek Garbacik
Sławomir Buczek

Kategoria IV: 5 000 m mężczyźni
Ryszard Dryps
Andrzej Augustyn
Zbigniew Urbański

Kategoria V: 5 000 m mężczyźni
Stanisław Młynarski
Marian Krawczak
Mieczysław Żurawski

Kategoria VI: 5 000 m mężczyźni
Zbigniew Paszkiewicz

Biegi młodzieżowe

Kategoria 200 m dziewcząt i chłopców roczniki 2010 i młodsi
Laura Siembida
Dawid Wojtak
Karol Węgliński

Kategoria 400 m dziewcząt roczniki 2009/2008
Wiktoria Wraga
Natalia Krupa
Zyta Buczek

Kategoria 400 m chłopców roczniki 2009/2008
Oskar Wierzbicki
Daniel Nalepa
Michał Staszkiewicz

Kategoria 800 m dziewcząt roczniki 2007/2006
Natalia Nalepa
Zuzanna Paśko
Alicja Krawiec

Kategoria 800 m chłopców roczniki 2007/2006
Jakub Cieśla
Tomasz Krupa
Daniel Król

Kategoria 800 m dziewcząt roczniki 2005/2004
Wiktoria Midgley
Amanda Olak
Julia Dąbrowska

Kategoria 800 m chłopców roczniki 2005/2004
Pierangelo Palmisano
Wiktor Wierzbicki
Jakub Krasowski

Kategoria 800 m dziewcząt roczniki 2003/1999
Weronika Paszko
Klaudia Siembida
Paulina Bona

Kategoria 800 m chłopców roczniki 2003/1999
Daniel Cichoń
Błażej Bieńko

podpora dnia August 29 2016 07:37:55 · Drukuj
Państwo Jarocin
Idea

 Menu rozwijane2
Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin

- Historia
- Władze
- Statut
- Dane
- Kontakt


Działalność

 Menu rozwijane2
 Menu rozwijane2
Biegi Zwycięstwa nad bolszewikami

IDEA
- 2005
- 2006
- 2007
- 2008
- 2009
- 2010
- 2011
- 2012


 Menu rozwijane2
Klub Jeździecki Państwa Jarocin

- Aktualności
- Władze
- Statut
- Dane
- Kontakt


Pismo - Państwo Jarocin
Kultura i Sport
Inne
Galeria

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?