Strona Główna - Galeria
O Gminie
Aktualności
Zaproszenie
Herb
Położenie i Mapa
 Menu rozwijane2
Walory Środowiska

- Flora
- Fauna

Rys historyczny
Dążenia
Samorząd
Gospodarka
Sołectwa
Warto zobaczyć

Reklama

Praca w Wojsku

Sztafeta

Dane teleadresowe
Urząd Gminy w Jarocinie
Jarocin 159
37-405 Jarocin
woj. podkarpackie


Kontakt:
Sekretariat
tel. 15 871-31-41
tel. 15 871-31-13
fax. 15 871-31-38

Sekretarz:
tel. 15 871-33-93

Skarbnik
tel. 15 871-31-37

USC Jarocin
tel. 15 871-31-40
e-mail: jarocin@kki.pl
Skype: ugjarocin

Rachunek bankowy:
Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu
77 9434 1025 2006 1691 5102 0001

Gmina Jarocin
NIP 602 00 18 288
REGON 830409399

Godziny pracy:
Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek
od 7:00 do 15:00
Wtorek
od 8:00 do 16:00

Biegi Zwycięstwa – 15 sierpnia 2014 r.
dzialalnosc
15 sierpnia 2014 r. odbyła się dziesiąta edycja Biegów Zwycięstwa nad bolszewikami „Goń bolszewika, goń” imienia kawalerów orderu Virtuti Militari Jana Kozioła i Sebastiana Małka. Wyniki biegów przedstawiają się następująco:

BIEG GŁÓWNY 5 000 m – MĘŻCZY¬NI OPEN

1. Artur Kern
2. Michał Wojciechowski
3. Damian Sator
4. Patryk Pawłowski
5. Arnold Perez
6. Piotr Jaśtal

Kategoria I 18 – 29 lat
1. Marek Wołoszyn
2. Wojciech Marut
3. Bartłomiej Wrona

Kategoria II 30 – 39 lat
1. Edward Sudoł
2. Robert Pasieczny
3. Michał Beśka

Kategoria III 40 – 49 lat
1. Krzysztof Mazurkiewicz
2. Grzegorz Ptasznik
3. Adam Niesyn

Kategoria IV 50 – 59 lat
1. Sylwester Dudek
2. Andrzej Augustyn
3. Zdzisław Perepiczko

Kategoria V 60 – 69 lat
1. Stanisław Młynarski
2. Marian Stylski
3. Lesław Zych

Kategoria VI 70 lat i starsi
1. Henryk Brzozowski
2. Zbigniew Paszkiewicz

BIEG GŁÓWNY 5 000 m – KOBIETY OPEN
1. Aleksandra Jakubczak
2. Agnieszka Filipowska
3. Joanna Wasilewska
4. Małgorzata Siembida
5. Monika Filipowska
6. Barbara Łuczak

Kategoria I 18 – 39 lat
1. Anna Guściora
2. Maja Dyoniziak
3. Magdalena Dąbrowska

Kategoria II 40 lat i starsze
1. Katarzyna Michalska
2. Małgorzata Saja
3. Beata Orłowska

BIEGI MŁODZIEŻOWE

Kategoria 200 m dziewczęta roczniki 2008 i młodsze
1. Magdalena Wróbel
2. Wiktoria Wraga
3. Oliwia Nowak
Kategoria 200 m chłopców roczniki 2008 i młodsi
1. Norbert Nowak
2. Oskar Wierzbicki
3. Ignacy Michalski

Kategoria 400 m dziewczęta 2007/2006
1. Natalia Wróblewska
2. Wiktoria Węglińska

Kategoria 400 m chłopcy 2007/2006
1. Hubert Smutek
2. Jakub Kowalczyk
3. Maksym Nowak

Kategoria 800 m dziewczęta rocznik 2005/2004
1. Olga Bernacik
2. Amanda Olak
3. Marika Siembida

Kategoria 800 m chłopcy rocznik 2005/2004
1. Dawid Bilski
2. Brajan Smutek
3. Wiktor Wierzbicki

Kategoria 800 m dziewczęta roczniki 2003/2002
1. Magdalena Strzelecka
2. Aneta Miliczek
3. Kamila Bielak

Kategoria 800 m chłopcy roczniki 2003/2002
1. Bartosz Bernacik
2. Dawid Siembida
3. Błażej Bieńko

Kategoria 800 m dziewczęta rocznik 2001/1997
1. Patrycja Banaś
2. Joanna Gozdek
3. Julia Barańska

Kategoria 800 m chłopcy rocznik 2001/1997
1. Radosław Moskal
2. Szymon Kuliński
3. Filip Woźniak

Galeria

podpora dnia August 21 2014 07:50:25 · Drukuj
Państwo Jarocin
Idea

 Menu rozwijane2
Stowarzyszenie Przyjaciół Państwa Jarocin

- Historia
- Władze
- Statut
- Dane
- Kontakt


Działalność

 Menu rozwijane2
 Menu rozwijane2
Biegi Zwycięstwa nad bolszewikami

IDEA
- 2005
- 2006
- 2007
- 2008
- 2009
- 2010
- 2011
- 2012


 Menu rozwijane2
Klub Jeździecki Państwa Jarocin

- Aktualności
- Władze
- Statut
- Dane
- Kontakt


Pismo - Państwo Jarocin
Kultura i Sport
Inne
Galeria

Logowanie
Nazwa Uytkownika

Haso

Zapamitaj mnie



Rejestracja
Zapomniane haso?